Ja es nevaru samaksāt uzreiz

Man parādu piedziņas uzņēmumam ir vairāki parādi. Ko man darīt?

  • Informāciju par visām jūsu parādu prasībām ātri un ērti varat saņemt Julianus Inkasso pašapkalpošanās sadaļā, kas ir pieejama 24 stundas diennaktī! Pierakstīties
    ŠEIT.
  • Par katru prasību pašapkalpošanās sadaļā var noslēgt jums piemērotu vienošanos par apmaksas kārtību.

Papildu informācija, zvanot pa tālruni +3716778 3131, Kopīgi izvērtēsim jūsu situāciju un atradīsim apmaksai piemērotu risinājumu. Tādā veidā varat izvairīties no lieliem tiesvedības izdevumiem.

Vai un kā es varu noslēgt vienošanos par maksāšanas kārtību?

Ātrākais un ērtākais veids, kā noslēgt vienošanos par maksāšanas kārtību, ir Julianus pašapkalpošanās sadaļā. Pierakstīties ŠEIT.

Ja vienošanos par maksāšanas kārtību nevarat noslēgt Julianus Inkasso pašapkalpošanās sadaļā, tad parāds jāatmaksā vienā maksājumā.

Jautājumos par laika ziņā ilgāku atmaksas kārtību, sazinieties ar mums pa tālruni +371 6778 3131 ai rakstiet uz e-pasta adresi sazinies@julianus.lv.

Ieteikums: veiciet pēc iespējas lielākas iemaksas, jo tad parāda izmaksas būs mazākas (kavējuma nauda un procenti).

Man ir vairāki parādi. Vai varu par visiem saviem parādiem noslēgt vienu vienošanos par maksāšanas kārtību?

Par dažādiem parādiem jāslēdz dažādas vienošanās par maksāšanas kārtību, jo katram parādam ir savs unikāls atsauces numurs.

Ja vienlaikus sāksiet atmaksāt visus savus parādus, kopumā maksāsiet mazāk. Pilnībā samaksājot pamatparādu, tiek apturēts kavējuma naudas aprēķins.

Iesakām bankā uzreiz noslēgt regulārā maksājuma uzdevumu, kas atvieglos jūsu dzīvi, un jums nebūs jāsatraucas par ikmēneša maksājumiem.

Vai ar parādu piedziņas uzņēmumu nolīgtās vienošanās par maksāšanas kārtību iemaksas var samaksāt ātrāk? Kā tas ietekmēs vienošanās par maksāšanas kārtību maksājumus vai procentu aprēķinu?

Jo ātrāk samaksāsiet sava parāda maksājumus, jo mazākas būs ar parādu saistītās izmaksas, piemēram, kavējuma naudas vai vienošanās procentu summas.

Ja vēlaties ātrāk atmaksāt vienošanās par maksāšanas kārtību maksājumus vai samaksāt lielāku summu nekā parasti, tad sazinieties ar mums klientu atbalsta tērzētavā vai zvaniet pa tālruni +371 6778 3131, lai varam veikt attiecīgas izmaiņas.

Vienlaikus maksājumu apmēru varat ērti mainīt pats pašapkalpošanās sadaļā. Pierakstīties ŠEIT.

Tā kā vienošanās par maksāšanas kārtību ir reģistrēta datubāzē, tad, samaksājot lielāku maksājumu, datu sistēma automātiski nesaprot, ka vēlaties mainīt vienošanos par maksāšanas kārtību.