Parādu piedziņa tiesā


Julianus Inkasso ir viens no lielākajiem prasības pieteikumu iesniedzējiem Latvijas tiesās parādu atgūšanas lietās, galvenokārt sniedzot prasības par saistību piespiedu izpildīšanu brīdinājumu kārtībā, vienkāršotās procedūras lietās par naudas piedziņu, kā arī mutvārdu tiesas procesos. Papildus – Julianus Inkasso pārstāv klientus arī maksātnespējas, sanācijas, likvidācijas lietās un mantojuma lietu procesos.

Tiesas procesos pārstāvam klientus galvenokārt pēc stundas likmes principa.

Lai noslēgtu klienta līgumu, sūtiet mums pieprasījumu uz e-pasta adresi agnese@julianus.lv vai ainars@julianus.lv, vai zvaniet pa tālruni +371 6778 3131.

Atsauksmes

 
 

CREAMFINANCE LATVIA

Inga Kononova

Piedziņas departamenta vadītājs

Julianus Inkasso Latvija pierādīja sevi kā uz rezultātu tendēts partneris ar radošu pieeju uzticētiem uzdevumiem.

 
 

IPF Digital Latvia

Kaspars Tensbergs

Piedziņas departamenta vadītājs

Uzņēmums SIA”IPF Digital Latvia” sadarbojas ar SIA ”Julianus Inkasso Latvija” jau vairākus gadus un esam apmierināti ar sniegtajiem pakalpojumiem un iesakām arī citiem uzņēmumiem.

 
 

Latvijas 4finance

Gvido Endlers

Operatīvās vadības direktors

Julianus Inkasso Latvija ir drošs partneris, kas veic uzticētos darbus augstā kvalitātē un garantē atbilstošu materiālo un tehnisko nodrošinājumu parādu piedziņas pakalpojumu sniegšanai.

 
 

SIA “BITE Latvija”

Agnese Knipena

Parādu un rēķinu administrēšanas vadītāja

Mēs augsti novērtējam SIA ”Julianus Inkasso Latvija” profesionālo darba pieeju un spēju maksimāli adaptēties nepieciešamajām situācijām.