Par Julianus Inkasso

Julianus Inkasso ir 1995. gadā dibināts parādu piedziņas uzņēmums ar Igaunijas kapitālu. Vairāk nekā divdesmit piecu gadu darbības laikā Julianus Inkasso ir kļuvis par vienu no vadošajiem parādu piedziņas pakalpojuma sniedzējiem Latvijā un visā Baltijā.

Mūsu pamatnodarbošanās ir vietējo un starptautisko parādu piedziņa gan tiesā, gan ārpus tās. Julianus grupas uzņēmumi iegādājas parādu portfeļus un pārvalda parādnieku reģistru.

SIA Julianus Inkasso Latvija speciālā atļauja (licence) parādu atgūšanas pakalpojuma sniegšanai Latvijā Nr. PA-2022-2 ir izsniegta no 2022. gada 1. maija, un tā ir derīga līdz 2025. gada 30. aprīlim. Parādu ārpustiesas atgūšanas pakalpojuma sniedzējus uzrauga PTAC.

Julianus Inkasso kompetentā komanda palīdzēs atrast labākos risinājumus visiem ar parādu piedziņu saistītajiem jautājumiem.

Mums ir daudzveidīgs un ļoti plašs klientu loks: gan mazi uzņēmumi un fiziskas personas, kas gadā nodod tikai dažas prasības, gan arī lieli uzņēmumi, kam varam nodrošināt efektīvu piedziņas pakalpojumu tūkstošiem prasību vienā kalendārajā mēnesī. Julianus Inkasso klienti ir arī publiskā sektora uzņēmumi un iestādes.

SIA Julianus Inkasso Latvija ir Aktiva Finance Group meitas uzņēmums, kas piedāvā dažādus finanšu pakalpojumus individuālām vajadzībām, radot inovatīvus un ērtus risinājumus finanšu pakalpojumu sfērā.

Ar trīsdesmit gadu pieredzi nozarē, grupas uzņēmumi ir attīstījuši savu darbību Igaunijā, Latvijā, Lietuvā un Polijā, un nodarbina gandrīz 200 nozares speciālistu.

Pateicoties sadarbībai ar grupas uzņēmumiem, Julianus Inkasso palīdzēs jums koncentrēties uz sava uzņēmumu vadīšanu un attīstību, neuztraucoties par parādu atgūšanu.

Atsauksmes

 
 

CREAMFINANCE LATVIA

Inga Kononova

Piedziņas departamenta vadītājs

Julianus Inkasso Latvija pierādīja sevi kā uz rezultātu tendēts partneris ar radošu pieeju uzticētiem uzdevumiem.

 
 

IPF Digital Latvia

Kaspars Tensbergs

Piedziņas departamenta vadītājs

Uzņēmums SIA”IPF Digital Latvia” sadarbojas ar SIA ”Julianus Inkasso Latvija” jau vairākus gadus un esam apmierināti ar sniegtajiem pakalpojumiem un iesakām arī citiem uzņēmumiem.

 
 

Latvijas 4finance

Gvido Endlers

Operatīvās vadības direktors

Julianus Inkasso Latvija ir drošs partneris, kas veic uzticētos darbus augstā kvalitātē un garantē atbilstošu materiālo un tehnisko nodrošinājumu parādu piedziņas pakalpojumu sniegšanai.

 
 

SIA “BITE Latvija”

Agnese Knipena

Parādu un rēķinu administrēšanas vadītāja

Mēs augsti novērtējam SIA ”Julianus Inkasso Latvija” profesionālo darba pieeju un spēju maksimāli adaptēties nepieciešamajām situācijām.

Kas mēs esam?

Julianus Inkasso klientiem piedāvā parādu piedziņas pilnu risinājumu, pārstāvot klientus gan parastos parāda piedziņas, tiesas un izpildes procesos, gan sarežģītākos maksātnespējas, sanēšanas, likvidācijas vai mantošanas procesos.

Mūsu stiprā puse – esam vienmēr pieejami. Ar klientu prasījumiem strādājam nepārtraukti. Uz parādnieku zvaniem atbildam 24 stundas diennaktī. Parādnieki savus parādus var pārvaldīt visu diennakti Julianus Inkasso pašapkalpošanās portālā.

Esam inovatīvi – izmantojam jaunākos tehnoloģiskos risinājumus. Mūsu automatizētās darbības, kas mērāmas desmitos tūkstošu, ir izstrādātas, balstoties uz jau pierādītām veiksmīgām metodēm.

Visa pārvaldības procesa būtiska daļa ir MI (mākslīgais intelekts). Tas padara šo procesu ātru un efektīvu. Līdzās visai automatizācijai ļoti būtisku vietu ieņem arī pieredzējuši procesu vadītāji, kuri ikdienā strādā ar parādniekiem, slēdz vienošanās un seko līdzi to izpildei.

Julianus Inkasso pārvalda Latvijā lielāko aktīvo parādsaistību datubāzi, kas Latvijas veiksmīgākajiem uzņēmumiem ļauj mums uzticēties un kļūt par sadarbības partneriem.

Mūsu augstie apkalpošanas standarti nodrošina to, ka parādu piedziņā tiek ievērota laba piedziņas prakse un parādnieks tiek cienīts, lai saglabātu labas attiecības starp iesaistītajām pusēm.

JULIANUS INKASSO SKAITĻOS

3 500+
Vairāk nekā 3,500 sadarbības partneru Baltijā
56 000+
Virs 56,000 uzsāktu tiesvedības procesu gadā
200 000
200 000 informācijas pieprasījumu dienā
900 000+
900 000+ aktīvu parādu piedziņas prasību
55+ milj.
Piedzīti vairāk nekā 55 miljoni eiro gadā

SAZINIETIES AR MUMS

Julianus Inkasso ir viens no vadošajiem parādu piedziņas pakalpojumu sniedzējiem Igaunijā, Latvijā un Lietuvā.
Sadarbībā ar saviem partneriem esam pārstāvēti 180 valstīs visā pasaulē.

Latvija

Julianus Inkasso Latvija

Turaidas iela 3, Rīga, LV-1039