Parādu piedziņa Latvijā


Julianus Inkasso ir viens no vadošajiem parādu piedziņas pakalpojumu sniedzējiem Latvijā, kas pārvalda lielāko aktīvo parādsaistību datubāzi.

Julianus Inkasso efektīvi pārvalda visu veidu parādsaistības: gan lielus parādu portfeļus, gan atsevišķas sarežģītas prasības. Pateicoties mūsu kompetentajai komandai un ilgtermiņa pieredzei parādu atgūšanas jomā, mēs spēsim jums nodrošināt vispiemērotākos un ātrākos risinājumus parādu atgūšanā.

Lielo uzņēmumu klientiem varam piedāvāt pilnībā automatizētu XML datu apmaiņu, kas nodrošina vēl efektīvāku un ātrāku parādu piedziņas prasījumu nosūtīšanu un procesu izsekošanu.

Parādu piedziņa ārpus tiesas tiek veikta pēc principa “atalgojums pēc rezultāta”. Atlīdzība tiek aprēķināta tikai tad, ja prasība tiek apmaksāta.


Parādu piedziņu var ātri un vienkārši uzsākt caur Julianus Inkasso E-inkasso. Platformā E-inkasso varat sekot līdzi parāda piedziņas rezultātiem 24 stundas diennaktī – reāllaikā. Lai noslēgtu klienta līgumu, nosūtiet mums pieprasījumu uz e-pasta adresi agnese@julianus.lv vai ainars@julianus.lv, vai zvaniet pa tālruni +371 6778 3131.

Atsauksmes

 
 

CREAMFINANCE LATVIA

Inga Kononova

Piedziņas departamenta vadītājs

Julianus Inkasso Latvija pierādīja sevi kā uz rezultātu tendēts partneris ar radošu pieeju uzticētiem uzdevumiem.

 
 

IPF Digital Latvia

Kaspars Tensbergs

Piedziņas departamenta vadītājs

Uzņēmums SIA”IPF Digital Latvia” sadarbojas ar SIA ”Julianus Inkasso Latvija” jau vairākus gadus un esam apmierināti ar sniegtajiem pakalpojumiem un iesakām arī citiem uzņēmumiem.

 
 

Latvijas 4finance

Gvido Endlers

Operatīvās vadības direktors

Julianus Inkasso Latvija ir drošs partneris, kas veic uzticētos darbus augstā kvalitātē un garantē atbilstošu materiālo un tehnisko nodrošinājumu parādu piedziņas pakalpojumu sniegšanai.

 
 

SIA “BITE Latvija”

Agnese Knipena

Parādu un rēķinu administrēšanas vadītāja

Mēs augsti novērtējam SIA ”Julianus Inkasso Latvija” profesionālo darba pieeju un spēju maksimāli adaptēties nepieciešamajām situācijām.