Nāciet pie mums strādāt!

Julianus Inkasso ir viens no parādu piedziņas nozares tirgus līderiem, tāpēc mūsu uzņēmumā varēsiet veidot lielisku karjeru un gūt plašas izaugsmes iespējas.  Šeit iegūsiet ne tikai vērtīgu pieredzi un zināšanas, bet arī izbaudīsiet iespēju strādāt patiesi draudzīgā kolektīvā.

Mūsu moto ir sadarbība, tāpēc mēs attīstāmies kopā ar saviem kolēģiem, kopīgi gan rodot, gan radot jaunus risinājumus mūsu ikdienas darbā. Mēs sekojam līdzi jauno tehnoloģiju attīstībai, tās ieviešot un aktīvi izmantojot visos Julianus grupas uzņēmumos – Latvijā, Lietuvā, Igaunijā un tagad arī – Polijā.

Gādājot par mūsu kolēģu labsajūtu, vienmēr rūpējamies, lai būtu pieejami veselīgi un ne tik veselīgi našķi, kā arī garda kafija. Tā kā vesels gars un būšana kopā mums ir svarīga, saviem darbiniekiem organizējam aktīvu atpūtu dabā, saliedējošus darba pasākumus un sportiskas aktivitātes.

Julianus Inkasso vienmēr savā komandā vēlas redzēt motivētus, ambiciozus un radošus cilvēkus. Ja jums piemīt šīs īpašības– sūtiet savu CV un motivācijas vēstuli uz e-pasta adresi: info@julianus.lv, un mēs ar jums sazināsimies!